• Ольга Балашова
  Комунальне Підприємство "Дніпровський обласний клінічний онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" висловлює подяку ПП "РЕЛАКС" за надану благодійну допомогу у вигляді безоплатної поставки товарів медичного призначення.
  Ольга Балашова
  КП "ДОКОД" ДОР
 • ДУ "ТМО МВС України по Кіровоградській області" висловлює свою щиру подяку за допомогу та підтримку. Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх відносин і сподіваємось на Вашу подальшу підтримку.
  Олександр Нестройний
  ДУ "ТМО МВС України по Кіровоградській області"
 • Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький обласний центр служби крові" Запорізької обласної ради щиро дякує ПП "РЕЛАКС" за сприяння у надання благодійної допомоги. Отримані матеріальні цінності значно допоможуть покращити якість обслуговування донорів у час воєнного стану.
  Дмитро Ємел'янов
  КНП"ЗОЦСК" ЗОР
 • Адміністрація та співробітники КП"ДБКЛПД"ДОР" висловлює щиру подяку керівництву БО"Благодійний фонд "Єдність без меж" та директору ТОВ "Торговий дім Релакс" Ірині Сікіріній за надання гуманітарної допомоги, яка значною мірою покращить умови перебування пацієнтів лікарні. Разом до Перемоги!
  Адміністрація підприємства
  КП "ДБКЛПД"ДОР
 • Валерій Чорний
  Договір виконаний у повному обсязі в обумовлені строки та високої якості, що відповідає встановленим нормам. ПП "РЕЛАКС" зарекомендувало себе як надійний постачальник, який має достатній технічний потенціал, обладнання та матеріально-технічну базу для виконання умов Договору.
  Валерій Чорний
  КНП "МКЛ №6"
 • У процесі своєї діяльності фахівці ПП "РЕЛАКС" підтвердили свій високий професійний статус та оперативність у вирішенні проблем. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю і рекомендуємо Приватне підприємство "РЕЛАКС" як надійного партнера та постачальника виробів медичного призначення.
  Волошина О.В,
  КП "ДОМЦСЗХ"

ЗАХИСТ ВІД ІНФЕКЦІЙ - ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!