Комплекти на пологи для породіллі та дитини

Невід'ємною частиною стерильності є також використання якісних косметичних засобів та матеріалів. Низькоякісні продукти можуть викликати алергічні реакції та подразнення шкіри. Важливо, щоб косметика була сертифікованою та відповідала всім стандартам якості. Це забезпечить не лише ефективність процедур, але й захист від можливих негативних наслідків для здоров'я.

Для забезпечення максимальної гігієни та безпеки для породіллі та медперсоналу виникає потреба у акушерському набору для пологів, який може бути укомплектований різними предметами, залежно від типу. Залежно від потреб можна вибрати акушерський стерильний комплект для пологів з відповідним складом, у який може входити:

 • одяг для породіллі та покриття поверхонь;
 • комплект одягу для породіллі та медперсоналу;
 • комплект одягу для породіллі та акушера, а також покриття операційних поверхонь.

Дуже важливо створити в пологовому будинку комфортні безпечні умови для мами та новонародженого, тому варто віддавати перевагу сертифікованим наборам високої якості.. Якісні акушерські набори є невід'ємною частиною безпечних пологів, оскільки стерильність усіх поверхонь забезпечує мінімізацію ризиків інфекцій для мами та новонародженого.

У акушерський комплект зазвичай входять:

 • медичні простирадла, хірургічні покриття, поглинальне покриття;
 • сорочка для породіллі, сорочка для дитини, бахіли міні, пінетки дитячі, чіпець дитячий, шапочка-берет, бірка для запису даних малюка;
 • та одяг для медперсоналу, такий як: хірургічний халат, фартух непромокальний, нарукавники, високі або середні бахіли, шапочка-берет, рукавички нітрилові одноразові, та медична захисна маска.

Сучасні дослідження показують, що використання одноразових нетканих матеріалів у виготовлених акушерських комплектів значно зменшує ризик виникнення післяпологових ускладнень, та призначені для захисту породіль від внутрішньолікарняних інфекцій шляхом дотримання повної стерильності під час пологів, або операції.

Акушерські комплекти виготовляють з нетканих матеріалів, таких, наприклад, як Спанлейс або Спанбонд.

Ці тканини не токсичні, антистатичні і відповідають всім необхідним вимогам для такого виду продукції, бо володіють високими бар'єрними властивостями і приємними тактильними відчуттями.

Тканина для медичних виробів повинна відповідати таким вимогам:

 • високий рівень повітропроникності;
 • м'якість при дотику;
 • висока стійкість до вологи;
 • достатня міцність на розрив;
 • не токсичні, антистатичні;
 • відсутність під час використання побічних ефектів: подразнення, попрілостей на шкірі, алергічних реакцій.

Тканини які використовують для медичних виробів одноразового використання:

СПАНБОНД– це нетканий поліпропіленовий мікропористий паропроникний матеріал, стійкий до дії кислот і лугів, добре стерилізується. Ми раді попіклуватись за вашу безпеку та комфорт.

ЛАМІНОВАНИЙ СПАНБОНД – спанбонд, ламінований поліетиленом. Він м`який, пластичний, не пропускає рідини. Ламінований спанбонд та спанлейс використовується у виробах, які не повинні пропускати вологу рідину.

СМС – це тришаровий матеріал – складається на 100% із пропіленових волокон. Відмінною особливістю є наявність між двома шарами спанбонду матеріалу мелтблаун.

Мелтблаун – це матеріал, який складається із поліпропіленових волокон. Він володіє дуже високими абсорбційними властивостями, що дозволяє композитним матеріалам на його основі не пропускати крізь себе біологічно активні рідини, жири, хімічні речовини. Наявність шару мелтблауна збільшує антибактеріальні властивості СМС у порівнянні з традиційно використовуваним спанбондом в 7-10 разів, що є дуже важливим для медичного персоналу.

СПАНЛЕЙС – виготовляють шляхом склеювання поліефірних і віскозних волокон водяними струменями високого тиску без застосування клеїв, володіє легкістю, м`якістю, гнучкістю і об`ємністю, екологічно чистий, не токсичний, має відсутність місцево подразнюючих і алергічних ефектів при контакті зі шкірою та слизовою, характеризується відсутністю ворсу, покращеними бар`єрними властивостями по відношенню до мікроорганізмів та близькістю до бавовняних тканин за тактильними відчуттями.

Використання медичних стерильних виробів під час пологів має значну ефективність, зменшення ризику зараження внутрішньо-лікарняними інфекціями, розвитку ускладнень та скорочення післяопераційного періоду.

Український виробник ПП«РЕЛАКС» ТМ«АХІЛЛ» забезпечує сертифікованою медичною продукцією високої якості працівників медичних закладів, породіллі та дитини!

Ми раді попіклуватись за вашу безпеку та комфорт!

РЕКОМЕНДУЄМО:

Обирайте якісні товари у категорії - Акушерство

ЗАХИСТ ВІД ІНФЕКЦІЙ - ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!

Кошик0
Немає продуктів
Продовжити покупки
0
preloader

Онлайн консультація


Viber     Telegram